شماره مطلب : 10168
زمان انتشار : ۱۲ دی ۱۳۹۳
اختتامیه مسابقات لیگ فوتسال بیدخت

اختتامیه اولین دوره مسابقات لیگ فوتسال بیدخت

اختتامیه مسابقات لیگ فوتسال بیدخت یادواره شهدای شهر بیدخت در روز پنج شنبه ۱۱ / ۱۰ / ۹۳ در محل سالن فوتسال بیدخت برگزار شد .

به گزارش گنابادتایمز به نقل از روابط عمومی هیئت فوتبال بیدخت در این مراسم که کلیه مسئولین شهر بیدخت و خانواده معزز شهدا نیز حضور داشتند از تیم های اول تا سوم لیگ تجلیل شد . در این دوره از مسابقات ۱۰ تیم حضور داشتند که تیم شهدای گمنام روشناوند مقام اول را از ان خود نمود و تیم های شهدای شهر روشناوند و تیم بیمه ایران محمدیان مقام دوم و سوم را کسب نمودند.

در ابتدای این مراسم آقای لشکری مسئول روابط عمومی هیئت فوتبال گزارش مسابقات و هیئت فوتبال بیدخت را بیان نموده و از توجه ورزش و جوانان بیدخت به بحث فوتسال شهر تجلیل نموده و در ادامه تیم طناب زنی دانش اموزان بیدخت به اجرای حرکات نمایشی طناب زنی پرداختند . در انتها مراسم نیز به تیم اول حکم و کاپ قهرمانی و جایزه غیر نقدی اهدا شد . به تیم های دوم و سوم نیز حکم قهرمانی اهدا گردید.

از مسئولین و کادر اجرایی و داوری مسابقات نیز با تقدیرنامه تجلیل شد.

مسئولین اجرایی و فنی مسابقات : ابوالفضل صفری ، محسن میر ، مصطفی محمدی ، مجتبی علی اکبری ، رضا نیکخواه ، محمدزاده ، لشکری ، هاشمی ، خاکستانی ، مهدی علی اکبری ، علیپور ، خاکستانی ، دهمرده.

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها