شماره مطلب : 1457
زمان انتشار : ۱۰ شهریور ۱۳۹۲

آخرین شنیده ها از شهردارآینده گناباد

یکی از مهمترین مباحثی که اکنون در گوشه و کنار بازار و رسانه های محلی مورد توجه قرار می گیرد انتخاب شهردار آینده گناباد است. گنابادتایمز نیز سعی کرده است بر اساس شنیده ها مطالبی را در این حوزه به اطلاع مخاطبان خود برساند.

به گزارش گنابادتایمز، شنیده ها حکایت از برگزاری جلسات متعدد شورای منتخب برای انتخاب شهردار جدید دارد. هرچند حمید بنایی نیز یکی از گزینه های احتمالی می باشد اما با توجه به عدم تمایل وی و همچنین نظر برخی از اعضای منتخب بر ایجاد تغییرات در ساختار مدیریتی شهرداری گناباد باید منتظر معرفی فردی جدید برای شهرداری گناباد باشیم.

بر اساس یافته های خبرنگار گنابادتایمز برخی از گزینه های احتمالی شهردار، دارای سمت های دولتی در سطوح مدیرکل و معاون مدیرکل مرتبط با حوزه های تخصصی شهری  می باشند. البته برخی از گمانی زنی ها نیز از انتخاب اشخاصی از داخل شهرستان حکایت می کند که جدی ترین آن ها علیرضا شکیبا،شهردار سابق کاخک می باشد که براساس شنیده ها ایشان نیز تمایلی برای تصدی این سمت ندارد.

آن چه مشخص است 12 شهریور ماه حکم حمید بنایی در مدیریت شهرگناباد پایان یافته و احتمالا یکی از کارمندان شهرداری تا معرفی شهردار آینده به عنوان سرپرست مشغول به کار خواهد شد.

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها